Těhotenské a párové 

My dva... my tři (čtyři, pět...)

Příběh Vaší lásky

Těhotenství patří k nejkrásnějším obdobím v životě ženy. Říká se. Možná si jej užíváte, těšíte se z každého dne, kdy ve Vás roste ten malý človíček, a cítíte se jako bohyně. Možná to ale sama znáte i z té druhé stránky, není Vám dobře, cítíte se nehezká, někdy i velká, bolí celé tělo... Věřte, že Vám rozumím, sama jsem v obou těhotenstvích trpěla nevolnostmi až do 9. měsíce, přesto bych však nezměnila nic, ty 2 poklady jsou to nejlepší, co jsem v životě mohla dostat!

Ale i když Vám to Vaše tělo takhle připomíná každý den, stejně jste ta nejkrásnější žena na světě! Protože jste teď 2 (někdy třeba i 3 :-) ), 2 srdíčka, 2 človíčci, kteří ale už navždy budou tvořit to jedno... Mateřská láska, která z Vás vyzařuje už od prvních okamžiků, kdy jste poprvé slyšela tlukoucí srdíčko na ultrazvuku,  ta z Vás dělá tu nejkouzelnější ženu! 

Zachycení Vaší malé lásky ještě v bříšku na fotkách je někdy opomíjené, ale o to víc pak slýchávám, jak je maminkám (i tatínkům) líto, že toto krásné období nemají více zaznamenané.

Udělejte si chvilku a nechejte se hýčkat při společných chvílích s tatínkem, kdy společně zachytíme Vaši lásku a to kouzelné očekávání příchodu Vašeho miminka.

Ideální doba

Budoucí maminky fotím nejčastěji od 33. do 37. týdne těhotenství. Bříško v té době už bývá krásně zakulacené a maminky jsou spokojené a cítí se ve většině případů dobře. Samozřejmě je vždy nejdůležitější Vaše pohodlí. 

Chtěli byste zdokumentovat Vaše rostoucí bříško trimestr po trimestru nebo se cítíte natolik skvěle a máte náladu a chuť se třeba vyfotit i den před termínem? Zavolejte a na všem se můžeme domluvit.

Ateliér nebo exteriér?

Těhotenské focení můžeme uskutečnit prakticky kdekoliv a obě varianty, ateliérové i exteriérové focení, mají své kouzlo...

Příroda je sice nejkrásnější ateliér, ale někdy to počasí nedovolí a třeba ve sněhové závěji odhalovat bříško tak, aby vyniklo na fotkách, není příliš pohodlné ani pro maminku, tím spíše pro některé tatínky :-) To mám z vlastní zkušenosti, kdy můj manžel trpěl daleko víc než já :-)

Co si na focení obléct?

Nejdůležitější je Vaše pohodlí. Tedy vše, v čem se budete cítit dobře. Zároveň je také důležité, aby zvolený outfit dal vynikout bříšku. Ideální je tedy úplé oblečení, například úpletové šaty. 

Z barev volte raději přírodní odstíny, ideální je kombinace tón v tónu. Vhodné jsou také kombinace Vašich oblíbených barev, abyste Vy a Váš partner ladili k sobě. Vyvarujte se, prosím, výrazných vzorů a stejně tak i obrázků a příliš viditelných značek.

K zapůjčení mám dlouhé těhotenské šaty, které působí na fotkách velmi něžným dojmem. K dispozici mám šaty hořčicové, královsky modré, bílé, lososové a zelenkavé.

Svým těhulkám také doporučuji osvěžit outfit nějakým vhodným doplňkem, jako je klobouk nebo třeba chlupatá vestička, i když je normálně nenosíte. Stejně tak vypadají na fotkách krásně fotka z ultrazvuku nebo botičky.