Děti a rodinné focení

Moje rodina, moje nebe na zemi

Ty nejcennější vzpomínky....

Rodina je pro každého z nás to nejdražší a nejvzácnější, co můžeme mít... Rodina je podpora, láska, přijetí, domov, snění, smích, pláč, radost... Rodina je náš ŽIVOT! Mějte Váš život zachycený na fotkách a Vaše vzpomínky s Vámi budou, kdykoliv otevřete album...

Zvláště s malými dětmi utíká čas daleko rychleji, než bychom někdy chtěli. Jeden den je držíme v ruce zavinuté do peřinky, druhý den už chodí za ruku a třetí den nám mávají na cestě do školy... Focení s dětmi není jen o dokumentování jejich růstu, rodinné focení je především ten krásný čas strávený s mámou, tátou a sourozenci, kdy si užíváme jeden druhého a smějeme se a bavíme. Je to čas, kdy jsme SPOLU!

Vaše rodina, Vaše touhy a přání

Kde a jak budeme fotit, záleží jen a jen na Vašem přání. Máte rádi lifestylové fotky z Vašeho domova nebo rozdováděné děti v lese nebo na louce, protože takové jsou přesně Vaše děti, nebo naopak tulící rámečkové fotky v interiéru některého z blízkých ateliérů? Nebo od všechno kousek?

Před samotným focením s Vámi ráda proberu cokoliv ohledně Vašich přání, požadavků nebo očekvání. Máte jasnou představu, ale nevíte, jak se k ní dopracovat? Přemýšlíte, co na sebe? Bojíte se, jak to Vaše děti zvládnou? Hlavně žádné obavy! Všechno můžeme probrat, vyzkoušet víc variant a hlavně, Vy i Vaše děti si musíte přípravu i samotné focení především užívat, protože pak jsou to teprve ty správné vzpomínky, zachycené na těch VAŠICH nejkrásnějších fotkách!

Fotogalerie