Brand & Business

příběh Vaší značky

Brandové focení

Brand neboli značka je Vaší vizitkou a brandové focení je jedna z nejefektivnějších forem představení Vás a Vaší práce bez jediného slova. Soubor brandových fotografií prezentuje Vás, Vaši značku, Vaše služby nebo produkty a ubezpečuje Vaše klienty, že právě Vy jste pro ně tou nejlepší volbou.

Brandové focení je ta nejlepší investice na začátku Vašeho podnikání i v jeho průběhu, kdy chcete svým klientům ukázat svou osobnost, svou značku. Brandové focení se dá pojmout různými formami, záleží jen na Vás, co všechno chcete svým potenciálním klientům nabídnout... Základem je představit Vás a Vaši práci i z jiných úhlů pohledu, a to v různých prostředí za použití rekvizit, případně i v různých outfitech. Skrze fotografie se můžete svým klientům přiblížit Vašemi hodnotami, zájmy nebo například životním přístupem. Brandové fotografie prezentují ucelený obrázek o Vaší značce. Vystihují Vás, Váš brand a Vaše hodnoty.

Pokud máte zájem o brandové focení, neváhejte mi napsat nebo zavolat a společně probereme tu nejlepší formu pro Vás a Vaši značku. V rámci brandového balíčku pro Vás samozřejmě mimo konzultace ohledně místa a outfitu budu mít připraveny i možnost (pokud budete mít chuť a zájem) vedení při samotném focení a pózování. Samozřejmostí jsou pak fotografie ve verzích pro tisk, sociální sítě a webové stránky. Důležitou součástí tohoto balíčku je i licence k užívání fotografií pro Vaše další užití v rámci Vaše prezentace na sociálních sítích, webových stránkách, marketingových produktech, tiskovinách, médiích apod., neslouží se ale k dalšímu prodeji! V případě uveřejnění v médiích budu ráda za zveřejnění mého jména jako autora fotografie.

Business focení

Business focení narozdíl od brandového představují jakousi vizuální vizitku Vás či Vaší společnosti, typicky jej představují firemní portréty (čistě jen obličeje, nebo třeba portrét za pracovním stolem). Takové focení je zpravidla rychlejší za použití jednoduchého pozadí, které by nerušilo či neodpoutávalo pozornost od dané osoby. Business portrét si můžete představit jako firemní, korporátní a komerční fotografii. Ideální je použití takových fotografií jako profilovka na pracovní síti nebo třeba firemních médií nebo letáku. Často bývají business fotografie používány i jako prezentace vedení společností. Výstupem z business focení je menší počet fotografií než u brandového focení, většinou se jedná o 2-3 fotografie pro obchodní a firemní účely.