Svatební focení

Jak to bude probíhat? 

Máme zájem o svatební focení, co dál?

Pokud se Vám moje práce líbí, mám obrovskou radost a budu moc ráda, když si budeme moct popovídat i osobně, případně online, pokud to máte do Brna/Kuřimi daleko.

Nejdříve mi, prosím, napište zprávu, kde mi napíšete (předpokládaný) termín a místo svatby a případně také to, jestli máte nějakou představu či přání. Pokud budu mít Váš termín volný, moc ráda se s Vámi potkám osobně/online, abychom se lépe poznali a ujistili se, že jsem ten Váš správný fotograf.

Ideální je samozřejmě vždy osobní sektání, kde probereme všechny Vaše přání a představy, podíváme se společně na ukázku mé práce ve finální podobě, tedy ve fotoknize a dalších fotoproduktech, abyste věděli, jakou památku můžete mít ze svého velkého dne i Vy! Pokud byste si nevědeli rady nebo chtěli doporučení i na jiné svatební dodavatele, za těch pár sezón na svatbách jsem poznala spoustu skvělých dodavatelů a moc ráda je doporučím... Předem Vám zašlu dotazník, který si společně na první schůzce projdeme. Vždy je také lepší, když se můžu sejít s Vámi oběma. Velmi se mi osvědčilo, když se můžu poznat rovnou s Vámi i Vaší drahou polovičkou, a kdy se většinou "prolomí ledy" a opadne obava z focení, pokud na něj nejste zrovna zvyklí.

  Samozřejmostí je sepsání smlouvy, která ochrání obě strany v případě jakékoliv nepříjemnosti. Pokud se pro mě jako fotografku rozhodnete a svěříte mi ten nádherný úkol zachytit Váš svatební den, podepíšeme spolu smlouvu, ve které bude jasně sepsáno, na čem, jakým způsobem a za jakých podmínek jsme se v rámci svatebního focení domluvili. Součástí smlouvy i je nevratný závdavek. Teprve po podepsání smlouvy a uhrazení závdavku je Váš termín skutečně rezervován jen a jen pro Vás.

  Součástí celodenního svatebního balíčku je předsvatební focení. Bude záležet na Vás, jaký m způsobem jej bude chtít využít. Některé páry chtějí dřívější focení kvůli svatebnímu oznámení, na které použijí právě předsvatební focení. Jiné si ho chtějí užít těsně před svatbou. Chtěli byste mít fotky v rozkvetlém sadu? Nebo ve sněhové závěji? V centru města, nebo raději v přírodě? Vždy se Vám pokusím splnit všechna přání!

  Zhruba měsíc až 2 týdny před svatbou se opět spojíme (osobně nebo online), abychom doladili poslední drobnosti, co se týče harmonogramu Vaše dne.

  V den svatby s Vámi budu od rána do večera a zachytím každý detail, aby Vám nic neuteklo a mohli jste společně u alba vzpomínat na Váš velký den! Pokud bude potřeba, budu připravená s čímkoliv pomoci, aby nic nenarušilo Váš svatební den.

  Pár dní po svatbě (ve většině případů do 5 dnů) Vám pošlu malou ukázku fotek napříč celým dnem, abyste se mohli podělit o své štěstí se svými blízkými. Všechny fotografie Vám pak pošlu nejpozději do 2 měsíců (v závislosti na sezóně a množství práce), snažím se však odevzdávat svatební fotografie co nejdříve.

  Pokud byste měli zájem, čas a chuť, moc ráda se s Vámi sejdu i potřetí, kdy si můžeme popovídat o Vašich pocitech a dojmech z celého svatebního dne...