Informace po focení

podrobné informace po výběru ke stažení a tisku 

Informace ke stažení a k tisku vybraných fotografií

Ze všeho nejvíc bych Vám nejprve ráda znovu poděkovala, že jste si vybrali mě jako fotografku, která Vám mohla udělat fotky Vás a Vašich blízkých. Je mi ctí a jsem moc ráda za to, že jsme se (znovu) potkali a doufám, že se uvidíme i při nějaké další fotopříležitosti.

Děkuji za odeslání výběru a pokud jste si vybrali nějaké fotky nad rámec balíčku, poprosím Vás o poslání doplatku na stejný účet jako zálohu, tedy na účet č. 2098343018/3030.  Upravené fotky Vám zašlu nejpozději do 4 týdnů od odeslání vybraných náhledů (nicméně se samozřejmě snažím, abyste nemuseli čekat déle, než je to nutné), a to stejným způsobem jako náhledy. Budete se je moct stáhnout a nechat vytisknout rovnou bez dalšího stahování a nahrávání do dalšího programu. 

Všechny Vámi vybrané fotky máte v rámci balíčku i v tištěné podobě - spolu s odkazem na upravené fotky Vám pošlu i voucher v hodnotě počtu zvolených fotek o rozměru 10*15 cm a povrchu premium silk, který pak stačí jen zadat při objednávce tisku. Pokud byste raději menší či větší formát, je to samozřejmě na Vás, který formát a papír zvolíte, cenu Vám to automaticky upraví. Osobně nejraději objednávám právě premium silk, který má povrch (lehce) sametově strukturovaný, ale samozřejmě je možnost lesku či matu v prémiové i standardní kvalitě, to záleží na preferencích každého.

V rámci jedné objednávky tištěných fotek si můžete navolit libovolný počet fotek, přidat například pro babičky, dědečky, tetičky a strýčky, můžete kombinovat a jednotlivě měnit i rozměry, povrchy atd. Další možností je také přímo k vybraným fotkám ode mě přidat i své fotky, např. z dovolené, výletů... Velmi se také mým klientům osvědčilo si zároveň s tiskem nechat udělat i vánoční dárky v podobě fotoknih, leporel, fotoobrazů, fotomagnetek nebo třeba kalendářů. Vše tak můžete mít bez další práce a jen s jedním poštovným. Na všechny nabízené předměty se můžete podívat v nabídce výše. 

I když to tak může vypadat, nejde o žádnou placenou spolupráci s Dastaxem/Kvalitními fotkami :-), jen jsem s jejich službami a kvalitou moc spokojená a vím, že fotky vytisknou tak, jak mají vypadat. A když něco opravdu funguje a navíc to ušetří čas i penízky, ráda se s Vámi o to podělím.

Pokud byste byli s tiskem spokojení tak jako já a chtěli v budoucnu znovu tisknout fotky nebo vytvořit nějaký fotodárek, můžete bez další registrace (při využití programu třeba na fotoknihy a pod., kde je třeba ukládat projekt, Vás to ale vyzve k přihlášení přes fb, email nebo registraci) využít právě Váš přístup k těmto stránkám, stačí pouze zadat https://terezakucerova.dastax.cz a v dolní části pak nahrát vlastní fotografie, případně se můžete podívat na všechna svá alba, která u mě budete mít pod heslem (všechna alba jsou přístupná pouze přes link/heslo). Pro své klienty mám zároveň také jako takový malý bonus nastavenou 10% slevu na veškerý tisk právě přes tento odkaz, sleva bude platit i na Vaše soukromé objednávky tisku fotek třeba z mobilu, nebo dovolených, zkrátka fotky "ze šuplíku".

Pokud byste měli jakékoliv přání, prosím, napište mi zprávu. 

Mějte se krásně

T.