Vánoční focení

podrobné informace 

Vánoční focení

Ze všeho nejvíc bych Vám nejprve ráda poděkovala, že jste si vybrali mě jako fotografku, která Vám může udělat rodinné fotky, a to vánoční, které patří snad ve všech rodinách k těm nejoblíbenějším. Moc si toho vážím...

Jak už víte, focení se bude konat v sobotu 21.10.2023 v čase, který jste si při rezervaci zvolili. Fotostudio Venduly Krejčí najdete na adrese U Škol 1145, 685 01 Bučovice. Parkovat můžete na vyhrazených místech pro Fotostudio, a to přímo před vchodem na číslech 21-24. Fotostudio je v 5. patře a je plně bezbariérové.

Pokud jste se mnou ve Fotostudiu ještě nebyli - je to prostorný byt 4+kk s rozlohou 100 m2 se stejně velkou terasou, kterou ale bohužel nestihneme v rámci vánočního focení využít. Scény budou stejně jako loni 3 - "zmrzlá" vánoční kuchyň laděná do bíla, "Louskáčkova barevná cukrová říše" v hlavní obývací části a nově i vánoční ložnice v přírodních odstínech (hnědé/béžové/rezavé/zlaté/oranžové).

Co se týče oblečení, pak je letos těžko doporučovat jednu barvu pro všechny 3 scény, každopádně přírodní barvičky jako je hnědá, béžová anebo tradičně vánoční zelená, červená a zlatá budou vypadat určitě krásně. Určitě bych Vám doporučila ladit oblečení rodinky tón v tónu, pokud byste měli všichni v dnešní době tolik oblíbené stejné kousky, pak to na fotkách bohužel tolik nevynikne a budete všichni splývat. Pokud byste měli zájem, mám k dispozici k zapůjčení pár šatiček pro malé holčičky z mých skromných zásob, případně je možné za poplatek zapůjčit šaty pro maminky a malé i větší holčičky ve Fotostudiu, šaty si můžete prohlédnout v katalogu. Pokud byste chtěli zapůjčit jakékoliv šaty, dejte mi, prosím, vědět předem.

Každá rodinka má pro sebe 30 minut focení, ve kterých stihneme všechny 3 scény. Prosím choďte maximálně 5 minut před Vámi zvoleným časem, abyste se navzájem neobírali o čas. Bohužel bych Vás pravděpodobně ani nemohla pustit dříve do ateliéru, místo v předsíni není úplně uzpůsobené na čekání než se dofotí (a nachystá k odchodu) předchozí rodinka. Ze stejných důvodů pak nebudeme moct prodloužit nebo posunout Váš čas pro focení, pokud přijdete později. 

Z čistě praktických důvodů bych doporučovala rodinkám s malými dětmi, u který hrozí riziko usnutí v autě (vlastní zkušenost :-) ), aby z ohledem na to přijeli dříve a případně se probudili a třeba prošli v okolí. Však to znáte nejlépe sami.

Z čistě formálních informací - letos jsem bohužel musela zavést zálohy, které budou primárně sloužit k úhradě části pronájmu Fotostudia. Záloha je 500,- a je nevratná; pouze v případě, že byste nemohli přijet a sehnali za sebe náhradu, Vám ji samozřejmě vrátím. Zálohu Vás poprosím poslat na účet č. 2098343018/3030. Zbytek částky Vás poprosím ideálně hotově na místě.

Na závěr jen krátké shrnutí, v rámci balíčku za 1.990,- ode mě dostanete 7 Vámi vybraných fotografií v elektronické i tištěné podobě, online galerii, kterou můžete sdílet se svými nejbližšími, a dáreček v podobě PFka. Náhledy Vám zašlu do 5 dnů, vybrané upravené fotografie Vám pak zašlu nejpozději do 4 týdnů od Vašeho výběru. Pokud byste se nemohli rozhodnout jen pro 7 kousků, samozřejmě si můžete dokoupit další fotografie za 150,-/kus včetně tisku. Počet tištěných fotek a způsob jejich doručení budete moci zvolit sami v online galerii, navíc si k těmto fotografiím můžete přidat i své fotografie (např. z dovolené) a nechat si je vyvolat spolu s nimi. Stejně tak můžete z fotek vytvořit a zároveň objednat např. kalendář nebo fotoknihu. Podrobné informace k výběru a tisku vybraných fotek Vám samozřejmě zašlu ještě při poslání náhledů.

Pokud byste měli ještě nějaký dotaz (či třeba nápad nebo přání), určitě mi napište nebo zavolejte, když budu vědět, ráda odpovím/pomůžu.

Mějte se krásně a v sobotu 21.10.2023 se na Vás budu těšit!

Tere